Bir Göz Seçin Ve Bilinçaltınızda Neler Var Öğrenin! İşte Bilinçaltını Okuyan Test…

Bu kişilik testinde sizin dikkatinizi en çok hangi göz çekiyor. Testte toplam 9 göz var fakat sizin seçeceğiniz göz sezgileriniz ve bilinçaltınız hakkında çok şey söylüyor.

1. SAĞLAM KİŞİLİK

Bu gözü seçtiyseniz, o vakit bu çok dışa dönük bir insan olduğunuz manasına gelir. Ve sen de herkese hayatında yer verenlerdensin. Kaçmak yerine risk almanın daha güzel olduğunu düşünüyorsun ve oradaki tüm kuşkular ve problemlerle yüzleşiyorsun. Asla güvensizlik ve kaygı göstermezsiniz ve bu kusursuz ve saygındır. Tüm beşerler için elinizden gelenin en güzelini yapıyorsunuz ve bunun yaraları iyileştirmenize yardımcı olacağına inanıyoruz.

2. RESMİ BİR KİŞİLİK

Senin kişiliğin bir gerçek olanı yapmaya çalışanlar. Hareketlerinizin diğerlerinin ömürleri için de kıymetli olduğunu düşünüyorsunuz. Rastgele bir hissin parlamasına müsaade vermemeye ve sizce en âlâ olduğunu düşündüğünüz şeyde elinizden gelenin en uygununu yapmaya çalışıyorsunuz.

3. KURBAN EDİLEN KİŞİLİK

Yaşıyorum ve ayaktayım ancak hayatında çok darbeler aldım lakin asla olumsuz niyetler içinde değilim. Her düştüğünüzde ayağa kalkıyorsunuz.

Tüm düşüşlerin seni daha da güçlendirdi, 5 yıl evvel bugünle kıyasla nasıl olduğuna bir bak ve hakikaten şaşıracaksın.

4. SORGULAYICI KİŞİLİK

Hayat senin için seni hiç yormayan ve hala birçok kesimi eksik olan bir yapboz. Sen çok düşünen ve kendi kanılarında kaybolan bir beşersin. Bir şeyleri sorgulamayı ve en kapalı manası bulmayı seviyorsunuz.

5. GİZEMLİ KİŞİLİK

Var olma biçimin çok gizemli ve hareketleriniz de bir halde baş karışıklığı yaratıyor. Öbür biriyle konuşmadan evvel, onun hakkında çok âlâ düşünün.

6. HASSAS KİŞİLİK

Dikkatli bir gözlemcisin, her şeye bakarsın ve hiçbir şeyi bahta bırakmazsın. Hassaslığınız sahiden geniş ve en küçük şey bile sizi etkileyebilir. Öte yandan, kırılganlığınızı göstermeye çalışmıyorsunuz, içgörünüzü göstermeyi tercih ediyorsunuz.

7. GÜÇ KİŞİLİĞİ

Senin enerjin her durumda ortaya çıkar. Bir uçtan başkasına seyahat ediyorsun ya da seviyorsun ya da nefret ediyorsun. Lakin bu, muhakkak durumlar için hem olumlu hem de olumsuz olabilir.

8. ENTERESAN KİŞİLİK

Sıra dışı ilgi alanlarınız ve inançlarınız var. Sen özgür bir ruhsun ve kuralları sevmiyorsun. Bir karar verirken prensiplerinize nazaran yaparsınız. Çok açıksın lakin “gri” olduğunu düşündüğün insanlardan uzak durmaya çalışıyorsun.

9. SEZGİSEL KİŞİLİK

Sen dünyayı ve insanları anlayan bir bireysin. Yapabilirsiniz yalnızca yüz tabirinden yahut sesinden bir kişi hakkında bir şeyler anlayabilirsiniz. Kendini göstermiyorsun lakin kime ne kadar göstereceğine sen karar veriyorsun.

Siz hangi gözü seçtiniz? Ve sizin için söylenenler hakikat mu?


Karakterinizi Ortaya Çıkaran Yüz Testi: Birinci Gördüğünüz Ne Olduğunuzu Ortaya Çıkarıyor


Alzheimer testi: Ağaçta Kaç Yüz Görüyorsunuz?


Seni Sevmekten Asla Vazgeçmeyecek 4 Burç… Ne Olursa Olsun Onların Kalbi Senin İçin Atacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.