Black Adam karakterinin filmi için çekimler sonunda başlıyor

Black Adam karakterinin filmi için çekimler sonunda başlıyor

Hatırlanacağı üzere Warner Bros. son açıkladığı takvimde pek çok filminin vizyon tarihini 1 yıl kaydırmıştı. Bazı filmlerin vizyon tarihi ise ucu açık bir şekilde ertelenmişti. Bu yapımlardan birisi de Black Adam’dı.

Filmin başrolünde yer alan Dwayne Johnson geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Black Adam’ın çekimleri hakkında bir bilgi paylaşmıştı. Johnson filmin çekimlerinin 2021 ilkbaharında başlayacağını açıklamıştı. Bu da Black Adam çekimlerinin 2021’in ilk yarısında start alacağı anlamını taşıyordu.

Nitekim yeni ortaya çıkan raporlara göre çekimler için start verilmek üzereymiş.

Elbette filmin çekimleri 2021’de bitirilse de vizyona girmesi 2023’ü bulabilir. Çünkü koronavirüs pandemisinden ötürü insanların sinema salonlarına olan ilgileri azalmış durumda. Zaten Warner Bros. da dünya normale dönene kadar filmlerin ertelenmeye devam edeceğini açıklamıştı.

Bu bağlamda bakıldığında sadece Black Adam‘ın değil, pek çok filmin uzun vadede erteleneceğini söyleyebiliriz. Az önce de belirttiğimiz üzere koronavirüs pandemisi, en çok sinema sektörünü etkiledi. Bu etkilerin sonuçları da kısa vadede atlatılabilecek gibi değil.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir