Bridgerton dizisinde bir hata fark edildi

Bridgerton dizisinde bir hata fark edildi

Karakterlerin hala at arabasıyla dolaştığı göz önüne alındığında, bu çizgileri o sahnelere dahil edilmesinin tarihsel olarak imkanı yok.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, tarihsel yanlışlığa hızlıca dikkat çekti. Bir fan attığı tweette “Ah canım, TV dizisi ‘Bridgerton’da sokakta park edilmez çizgileri var.” diyerek hata ile dalga geçti. Başka bir kullanıcı “Tarih danışmanı ve sanat departmanı olarak birkaç film / TV şovunda çalıştım, bir sokakta olmaması gereken modern bir çizgi varsa beyazla üstünü boyadığımızı veya tüm sokağı toprakla kapladığımızı hatırlıyorum;)” şeklinde tweet attı. Bazı hayranlar ise daha insaflıydı. Diziye olan desteklerini “Bu Bridgerton. Sarı çizgileri affedebilirim.” yorumlarıyla gösterdiler.

Popüler serinin yalnızca ilk dört haftasında 63 milyon izlendiğini düşünürsek, hatalar dizi üzerinde çok etki etmemişe benziyor. İlk sezonu tamamlanan dizi için, hayranlar ikinci sezon için nefeslerini tutmuş bekliyordu. Netflix geçen hafta ikinci sezonun gelişini doğruladı. İkinci sezonun pek çok detayı henüz açıklanmasa da, oyuncu kadrosunun 2021 baharında prodüksiyona döneceği ve Jonathan Bailey’nin karakteri Anthony Bridgerton’ın sezonun ana odağı olacağı doğrulandı.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir