Bülent Ersoy mezar haberlerine o denli bir isyan etti ki… Menajerini yalanladı

Geçtiğimiz Ekim ayında vefat eden babası Fikret Erkoç’un mezarı başında söyledikleriyle gündem olan Bülent Ersoy, gazetecilerin kendisine yönelttiği ‘Mezar yeriniz hazır mı?’ sorusuna “Sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan istirham ettim. Evet mezar yerim belli” karşılığını vermişti.

Diva, son birkaç gündür toplumsal medyada dolanıma giren, kendisine 1.5 milyon liraya mezar yapılacağına dair haberlere Instagram hesabından reaksiyon gösterdi.

“ÖLMEDİM ARKADAŞLAR”

Ersoy, haberlerde kaynak olarak menajeri Fevzi Siverek’in gösterilmesine rağmen menajerinin Haluk Şentürk olduğunu söyledi.

“Ölmedim arkadaşlar” yazan bir fotoğraf paylaşan ünlü sanatçı, “Yeni medya ve toplumsal medya! Birileri konuşsun, birileri haber yapsın, sonra ‘kopyala yapıştır’ dijital medya, yazıyı çoğaltsın… Sevgili Babacığımın cenazesi sırasında söylemiş olduğum kelamların görüntüsü evvel Instagram’da viral oldu, sonra bir röportajımda bu husus soruldu, en sonra da bugün ‘1.5 milyon TL bütçe ayırdı, Bülent Ersoy’un mezarı derin olacak, asansörle inilecek’ başlıklarına kadar geldi…” sözlerini kullandı.

‘YETKİLİ MENAJERİM DE HALUK ŞENTÜRK’TÜR’

İddiaların kendisine sorulmamasını eleştiren Ersoy, şöyle devam etti:

“Ankara’daki röportajda sormuş olduğunuz üzere, tekrar bana sormanız gerekirken, hakkımda her açıklama yapan, yapabilen kişi ya da şahısların bu “abuk sabuk” kelamları medyada bu kadar büyük yer bulacak mı? Yaşayan bir beşere ‘Mezarı için 1.5 milyon TL bütçe ayırdı’ başlıkları ‘basın özgürlüğü’ kapsamında mı? Bu başlıklar, haberler; mantığa ve haber etiğine uygun mu? Bu ortada, üstelik yetkili menajerim de Haluk Şentürk’tür. Her şeyi tolere etmek, sanatçı duruşuna nazaran davranmak, ‘hadi Ablalarıyım kırılmayayım, kırmayayım’ demek, yaşadığımız bu dönemde işe yaramıyormuş demek…”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.