Çılgın Sayısal Loto sonuçları: 25 Kasım 2020! Bugünkü Çılgın Sayısal Loto sonuçları! Bilet sorgulama ekranı!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları: 25 Kasım 2020! Bugünkü Çılgın Sayısal Loto sonuçları! Bilet sorgulama ekranı!

Çılgın Sayısal Loto çekilişi 25 Kasım akşamı gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube adresinden canlı yayınlandı. Çılgın Sayısal Loto Milli Piyango İdaresi (MPİ) ile Sisal Şans arasındaki işbirliğiyle her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilmektedir. Sayısal Loto sonuçları, bugün (25 Kasım 2020 Çarşamba) Milli Piyango TV YouTube canlı yayınıyla belli oldu. 25 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? sorusuna yanıt aranıyor. İşte 25 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları! Milli Piyango Online hızlı bilet sorgulama ekranı detaylarına buradan erişerek büyük ikramiye sorgusu yapabilirsiniz. İşte kazandıran rakamlar…

25 Kasım Çılgın Sayısal Loto Çekiliş Sonuçları

Zengin olma hayali kuran birçok insan Çılgın Sayısal Loto çekilişini merak ediyor. 25 Kasım 2020 Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı.

İşte kazandıran rakamlar:

SON ÇEKİLİŞ SONUCU

Çekiliş no: 50 25/11/2020 – 21:30

39 – 42 – 46 – 53 – 78 – 87 Joker 90
5fbeb331bf214407a01925d5

Çılgın Sayısal Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.

https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto

Çılgın Sayısal Loto Çekilişi saat kaçta?

Merakla beklenen Çılgın Sayısal Loto çekilişi 25 Kasım Çarşamba (bu akşam) saat 21:30’da yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online’ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Çılgın Sayısal Loto çekilişine dair tüm detaylar burada olacak.

Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir