Hikaye Gürman ekranlara damga vurmaya geliyor! Sen Anlat Karadeniz’i unutturacak proje

Önceleri müzikçi olarak bilinirken Sen Anlat Karadeniz dizisinde hoşluğuyla ve oyunculuk performansıyla izleyici kendisine hayran bırakan Öykü Gürman, müzik mesleği için dizi mesleğine bir mühlet orta verdikten sonra bomba bir diziyle ekranlara geri dönüyor!

Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Asiye karakteriyle seyircinin hafızasına unutulmaz bir karakter bırakan Hikaye Gürman, TRT1 ekranlarında Alparslan dizisinin ikinci döneminde yer alacak.

Asiye karakteriyle Hikaye Gürman’a karşı hayranlık beslemeye başlayan izleyiciler onun ekranlara dönmesinden epey mutlu. Yeni dizide hayat vereceği karakter de epey merak edilen oyuncu, mesleğinde yeni bir fırsatı elde etmiş oldu.

KARAKTERİNİN İSMİ BELİRLİ OLDU

Tarihimizde çok değerli karakterlerden olan Sultan Alparslan’ı anlatan dizide Hikaye Gürman’ın canlandıracağı karakterin ismi da aşikâr oldu.

Dizide “Öke Hatun” karakterine hayat verecek olan Hikaye Gürman’ın hem başarılı performansıyla hem de hoşluğuyla popülerliğini katlaması bekleniyor.

Yurtdışında da büyük ilgi gören Alparslan dizisi oyuncunun mesleğinde kıymetli bir yer tutacak. Sen Anlat Karadeniz de yurt dışında birçok ülkede izlenmiş ve oyuncunun muhakkak bir popülerlik kazanmasına imkan tanımıştı.

Alparslan dizisiyle ekranlara dönen Hikaye Gürman’ın hayran kitlesine yenilerine katacağına ve yurt dışındaki popülerliğini de artıracağına kesin gözle bakılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.