İbrahim Tatlıses’in kızını görenler gözlerine inanamadı! Son haliyle herkesi şoke etti!


Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’ın kızları Elif Ada’yı görenler gözlerine inanamadı. 11 yaşına giren Elif Ada son haliyle herkesi şoke etti.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’le 2011 yılında dünya evine giren Ayşegül Yıldız, 2013 yılında yolları ayırdı. Çiftin gözlerden uzak büyüttüğü  Elif Ada ismini verdikleri bir kız çocukları bulunuyordu. Geçtiğimiz günlerde Ayşegül Yıldız, kızı Elif Ada’nın doğum günü kutlamasından fotoğraf karelerini sosyal medya hesabından paylaştı. Bunun üzerine ise Elif Ada’nın son hali ise gündem oldu.

İbrahim Tatlıses

“BOYU BOYUMA HUYU HUYUMA DENK”

Kızı için evde sade bir doğum günü kutlaması düzenleyen Ayşegül Yıldız, çekildiği fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden yayınlayarak şu notu düştü:
“Çiçeğim… Bir yaş daha aldın hayattan, dolu dolu 10 senemiz geride kaldı. Yepyeni bir yaşa adım atarken, dilerim yüzün gibi, o pırıl pırıl kalbin gibi, yeni yaşında, bir ömür tertemiz, mutlulukla ve sağlıkla geçsin. Sanırım her anne gibi dünyanın en şanslı annesiyim. Ne kadar şükretsem az. Hayatıma kattığın onca güzellik, bana öğrettiğin binlerce şey için sana çok teşekkür ederim. Hayatıma mutluluk, neşe kattın. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın. Seni çok seviyorum bebeğim. Annesinin kuzusu. Boyu boyuma huyu huyuma denk. Çok sevin çocuklarınızı, ufak tefek şeyler için kırmayın kalplerini. Çok tecrübesiz, çok masumlar…. Deprem hepimizin kalbinde derin yaralar açtı. O yüzden daha sıkı sarılın sevdiklerinize ve evlatlarınıza. İyi ki varlar.”

İbrahim Tatlıses

İLGİNZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Bahadır Yenişehirlioğlu AK Parti toplantısından videolu paylaşım yaptı! “Yara sarmak için”​

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir