MIUI 12.5 alacak tüm Redmi modelleri

MIUI 12.5 alacak tüm Redmi modelleri

Akıllı telefon pazarının dinamik isimlerinden biri olan Xiaomi, yan markaları Redmi ve Poco’yla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle Redmi’nin Tükiye’de hayli tuttuğunu söyleyebiliriz.

Redmi’nin bu kadar başarılı olmasının temel nedeni ise elbette ucuz fiyatı. Genel bakıldığında Redmi modellerinin ortalamanın altında etiketlerle satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca şunu da es geçmemek gerekiyor. Xiaomi Redmi cihazları arayüz bakımından da kullanıcıların beklentisini karşılayacak stabiliteye sahip. Ayrıca güncelleme tarafında da Xiaomi’nin desteği bulunuyor.

Peki gelelim asıl soruya. Xiaomi’nin yeni arayüz güncellemesini alacak olan Xiaomi modelleri hangileri? Aslında Xiaomi MIUI 12.5’i tanıtırken bu arayüzü alacak olan bazı modelleri açıklamıştı. Fakat açıklanan liste hayli kısıtlıydı. Şimdi bizim sizlere bahsedeceğimiz liste ise içerisinde pek çok cihazı barındırıyor.

Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu liste ile başbaşa bırakalım. Bu arada dip not olarak şunu da belirtelim. Belki ilerleyen günlerde bu listeye yeni modeller dahil edilebilir. Fakat şu anda kesinleşmiş olan cihazlar bu listedekilerden ibaret.

(Diğer modeller için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz)

Xiaomi Redmi K30 Pro
Xiaomi Redmi K30 5G
Xiaomi Redmi K30S
Xiaomi Redmi K30 Racing
Xiaomi Redmi K30
Xiaomi Redmi K20 Pro
Xiaomi Redmi K20
Xiaomi Redmi 10X 5G
Xiaomi Redmi 10X Pro
Xiaomi Redmi Note 9
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 7 Pro
Xiaomi Redmi Note 7

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir