Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan çiftinden yıl dönümü paylaşımı

Kendisinden 9 yaş küçük oyuncu Yağmur Atacan ile 2008 yılında nikah masasına oturan Pınar Altuğ, 2009’da kızı Su’yu kucağına aldı.

Mutlu bir evliliği olan çift, vakit zaman ortadaki yaş farkı nedeniyle tenkitlere de maruz kaldı.

15 yıl oldu

1994 Miss Turkey birincisi Altuğ, yorumları hiçbir vakit dikkate almadı ve altını çize çize “Bu aşk birilerine şov olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama başıyla başlamadı” dedi.

Bugün keyifli çiftten başka farklı kutlama bildirileri geldi.

‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin ‘Meltem’i Pınar Altuğ, kocası Yağmur Atacan’ın kendisine evlilik teklifi etmesinin yıl dönümünü kutladı, birebir romantiklikte bir karşılık aldı.

“İyi ki be kocam”

Eşi ile birlikte teknede çektiği bir karesini toplumsal medya hesabından paylaşan Pınar Altuğ, “Bana ‘Karım olur musun?’ diye soralı 15 yıl oldu, Âlâ ki be kocam. Sonsuza kadar!” notunu düştü.

“Şimdilik yalnızca 15 yıl”

Aynı kareyi Instagram hesabından paylaşan Yağmur Atacan da gönderisine; “Şimdilik yalnızca 15 yıl oldu ‘evet’ sorusunu soralı. My love (Aşkım)” diye yazdı.

“Bize kaldırıyorum bu kadehi”

Ardından bir paylaşım daha yapan eski oyuncu, “İyi ki dedik daima. Bize kaldırıyorum bu kadehi. En hoş pazartesi. İşten kaçmamın nedeni sevgilim… Kaç yıllarımız olsun.” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.