PUBG 2 bomba gibi geliyor

PUBG 2 bomba gibi geliyor

Online oyun sektörüne yeni bir soluk getiren PUBG, kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmıştı. Yoluna ilk olarak PC’de başlayan PUBG sonrasında konsollardan, mobil platformlara kadar pek çok farklı cihazda boy göstermişti.

Özellikle mobil platformlarda ücretsiz olarak sunulan PUBG milyonlarca oyuncuya ulaşmıştı. Yine de PC ve konsol tarafında PUBG’nin apayrı bir yeri olduğu söylenebilir. Oyunu en başından beri oynayanların da bildiği üzere ilk zamanlarda çok sayıda bug vardı. Fakat şu aralar oyunun kusursuz bir deneyim sunduğunu da söyleyebiliriz.

Gelen onlarca güncellemeden sonra PUBG stabil bir oyun deneyimi sunmayı başardı. Şimdi ise geliştirici ekip yeni bir PUBG ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Peki yeni PUBG oyunu kullanıcılara neler sunacak? En başta daha gelişmiş grafiklerin gelmesi bekleniyor. Malum PUBG belli bir grafik düzeni üzerine kuruluydu. Yeni nesil PUBG’de ise PS5, Xbox Series X/S göz önünde bulundurularak grafik düzenlemesi tekrardan planlanacak.

Oyunun tarzı ise ilk PUBG oyunu ile aynı olacak. Yani yine kusursuz bir battle royale deneyiminin bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Oyunun 2021 yılı içerisinde duyurulması ve son çeyrekte çıkması bekleniyor. Elbette bunların şimdilik birer söylentiden ibaret olduğunu da unutmamak gerekli.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir