Reha Muhtar, şiddet tezlerine karşılık verdi

Deniz Uğur ve Reha Muhtar, nafaka krizi sonrası darp argümanlarıyla karşı karşıya geldi. Deniz Uğur, eski eşinin 13 yaşındaki kızları Mina’yı ellerinden ısırdığı ve şiddet uyguladığı argümanlarıyla uzaklaştırma kararı aldırdı.

Şiddet tezlerini reddeden Reha Muhtar’a kızının bildirileriyle yanıt veren Deniz Uğur’un paylaşımları kan dondurmuştu. Tezlere cevap veren Reha Muhtar, bunların para için yapılan manipülasyonlar olduğunu söyledi.

Muhtar, mevzuyla ilgili Twitter üzerinden açıklama yaptı:

“Allah’ım Büyüksün”

“Yalan iftira ve manipülasyonla mahkemede istendiği üzere daha fazla para almak için çocuklarımı çok makûs oyunlara alet etmeye çalışıyorlar. İşte manipülasyonlar karşısında kızımın benim olmadığım ortamda verdiği söz. Allah’ım Büyüksün.”

“Babamın yanında kalmak istiyorum”

Öte yandan Muhtar, çocuğunun sözünü de paylaştı. Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un kızı Mina, ifadesinde “Diğer ifadeyi babam benim bedelimi bilsin diye o denli verdim. Tartışsak da ben daima babamın yanında kalmak istiyorum. Babamdan şikayetçi olduğumu bir anlık sonla söyledim. Babamdan katiyen fizikî şiddet görmemekteyim.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.