Samsung Galaxy Z Fold 3 nasıl görünecek?

Samsung Galaxy Z Fold 3 nasıl görünecek?

Cihazın ortasında bir menteşe yerine, her iki yanında iki menteşe mevcut. İlk katlamada 4,6 inç boyutuna gelen akıllı telefon, geniş çerçeveli dış ekranı nedeniyle eleştiri almıştı. Ancak daha sonra ortaya çıkan tasarımlara bakılırsa Samsung harici ekranın tasarımını geliştiriyor. Teknoloji devi daha büyük bir dış ekran deneyimi sunuyor.

Yeni render görüntülerini paylaşan Ben Geskin, daha önce iPhone X ve Samsung Galaxy Fold 2’nin de nasıl görüneceğine dair duyurular yapmıştı. Bu açıdan kaynak yeterince güvenli diyebiliriz. Teknoloji devi bu modelle ekrana gömülü bir ön kamera ile çentikten kurtularak kusursuz bir ekran deneyimi sunmayı amaçlıyor. 2021 yılının en önemli geliştirmlerinden biri ekrana gömülü kamera teknolojisi. Samsung’un bu noktada ciddi çalışmalar yapıyor. Şirket bu teknolojiyi dizüstü bilgisayarlarına da getirmeyi planlıyor.

Galaxy Z Fold 3’ün aynı zamanda Galaxy S21 Ultra’nın ana kamera dizilimine oldukça benzeyen bir kamera ile gelmesi de beklenenler arasında. Telefonun dahili bir S-Pen ile birlikte geleceğine yönelik iddialar da hala geçerliliğini koruyor.

 

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir