Şans Topu çekilişi gerçekleşti! 22 Kasım Şans Topu sonuçları birazdan Milli Piyango Online’da!

Şans Topu çekilişi gerçekleşti! 22 Kasım Şans Topu sonuçları birazdan Milli Piyango Online'da!

22 Kasım 2020 Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00’de gerçekleştirilecek. 18 Kasım tarihinde yapılan Şans Topu çekilişini bir kişi bilmişti. BEKLENEN BÜYÜK İKRAMİYE 293.008 TL olmuştu. Bu hafta umutlar yeşerdi. Hal böyle olunca da heyecan arttı. 

Şans Topu saat kaçta?

Merakla beklenen Şans Topu çekilişi 22 Kasım Pazar (bu akşam) saat 20:00’de yapılacak. Çekiliş Milli Piyango Online’ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Şans Topu çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu çekilişi için geri sayım başladı. 

Şans Topu oynamanın kuralları neler?

Şans topu Millipiyangoonline.com’da,.

Yenilenen Şans Topu’nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.
5fba859a214ed810380eae6a

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir