Şifa ararken havlamaya başladı! İşte Müge Anlı’da akıl almaz olay

İstanbul Eyüp’ta yaşanan 65 yaşındaki Saliç Özcan isimli bayan 100 bin lira dolandırıldığı tezi ile Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Geçirdiği rahatsızlık yüzünden hocaya gittiğini ve sonrasında havlamaya başladığını söyleyen Saliç Özcan, başından geçenler herkesi hayrete düşürdü. Şifa bulmak için kelamda bir hocaya giden bayanın başına gelmeyen kalmadı. İşte ayrıntılar.

“İÇİNE ÇİN KAÇMIŞ” DEDİ KÖPEK ÜZERE HAVLATTI

Saliç Özcan, ruhsal rahatsızlığı için gittiği kelamda hoca tarafından ‘İçine cinler girmiş’ diyerek 100 binlerce TL dolandırdı. Dolandırılan Saliç hanım, hukuk uğraşı başlatırken, bir yandan da Müge Anlı’ya katılarak oburlarının da dolandırılmaması için yardım istedi. Yaşlı bayan stüdyoda nasıl havlatıldığını da gösterdi.

“YILLARCA KÖPEK ÜZERE HAVLADIM”

Saliç hanım kendisini dolandıran hocadan kaçıp bu kere da öbür bir hocadan medet ummuş. Herkesi hayrete düşüren dolandırılma öyküsünün detayları ortaya çıktıkça ‘Bu kadar olmaz’ dedirtti. Anlı ise bu tıp dolandırılma kıssalarına Palu ailesini örnek vererek uyardı. Saliç hanım ise yaşadığı tuhaf olayı şöyle anlattı:

“Akılımızı ve paralarımızı aldı. Ben ve çocuklarım hayattan kendimizi koparttık. Resmen canlı cenazeydik. Sıhhat ve akıl yoktu. Bizi mezara sokup sokup çıkardı. En son öteki bir adam beni kurtardı. Kelamda hoca bana konutumu sattırıp büyük bir operasyon yaptı. Muska ve macun yaptı. Çocuklarımla birlikte kullandık. Yıllarca köpek üzere havladım”

“HOCA TEKRARDA ÜSTÜME ÇİNLERİ BAĞLADI”

“Lütfen aklın ve bilimin ışığından giden” Müge Anlı, bu yollara başvuranları uyardı. Kelamda hoca tarafından hem sıhhatinden hem parasından olan yaşlı bayanın anlattıklarına nazaran, sıhhat sıkıntılarının düzgünce artmasından sonra hoca tekrar gittiğini hocanın ise “Sana iki tane cini geri bağladım” karşılığı aldığını söyledi. Saliç hanım bunun üzerin, “Benim ne kabahatim var niçin geri bağladın” diyerek kelamda hocaya reaksiyon veriyor.

DOLANDIRILDIĞINI YILLAR SONRA FARK ETTİ

Bu olaylardan sonra uygunca kelamda hocanın himayesi altına girdiğini söyleyen bayan, emekli maaşının yarısından birçoklarına hocanın el koyduğunu söyledi Yıllarca macun ve muska mazeretiyle kendisinden kelamda hocanın para alındığını belirten Saliç Özcan, parmağındaki yüzüğe kadar verdiğini söyledi. Bu olaylardan sonra akıllanmayan yaşlı bayan tekrardan öbür bir kelamda hocanın kapısını çaldı. Orada dolandırıldığını yeni fark eden bayan hukuk gayreti başlattığını söyledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.