Süper Loto çekilişi gerçekleşti! 17 Kasım Süper Loto sonuçları Millipiyangoonline.com’da! Süper Loto bilet sorgulama sonuç ekranı!

Süper Loto çekilişi gerçekleşti! 17 Kasım Süper Loto sonuçları Millipiyangoonline.com'da! Süper Loto bilet sorgulama sonuç ekranı!

17 Kasım 2020 Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da gerçekleştirildi. 15 Kasım tarihinde yapılan Süper Loto çekilişini bilen olmamıştı. Hal böyle olunca da heyecan arttı.

Sonuçlar birazdan millipiyangoonline.com’da olacak.

Süper Loto saat kaçta?

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 17 Kasım Salı (bu akşam) saat 21:30’da yapılacak. Çekiliş Milli Piyango Online’ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Süper Loto çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto çekilişi için geri sayım başladı. Son olarak 15 Kasım tarihinde çekilişi gerçekleşen Süper Loto’yu bilen olmamıştı.
5fb3f339214ed8263c8a0f17

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.
5fb3f3ec214ed8263c8a0f1d

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Author: Işık Koşan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir