Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörleri arasında baş sırada yerini alan Turkcell, her yıl olduğu gibi bu yıl da kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Siz de gerek çeşitli uygulamalar üzerinden gerekse paket satın alımları sonucu ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Üstelik hattınızın faturalı ya da faturasız olması önemli değil. İşte, Turkcell bedava internet paketleri ve detayları;

Turkcell Salla Kazan

Turkcell kullanıcıları Dijital Operatör uygulaması üzerinden her hafta çeşitli internet, konuşma ve SMS paketlerine sahip olmaktadır. Siz de haftalık bedava internetinizi almak istiyorsanız Google Play Store ya da AppStore’dan Dijital Öperatör uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamaya telefon numaranızla giriş yaptıktan sonra ana ekranda bulunan hediye kutusuna tıklayıp ‘’Salla Kazan’’ ile haftalık ücretsiz internetinizi alabilirsiniz.

Görüntülü Sohbet ve Mesajlaşma: Turkcell BİP

Turkcell BİP, Türk mühendisler tarafından geliştirilen Turkcell’e ait bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcılarına internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma ve arama yapma imkanı sunmaktadır. Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız Google Play Store ya da AppStore üzerinden uygulamayı indirebilir, beraberinde çeşitli hediyelere de sahip olabilirsiniz. Dijital Öperatör uygulamasından kazandığınız ücretsiz haftalık BİP konuşma paketi ile bir hafta boyunca geçerli 500dk konuşma ve BİP üzerinde geçerli 1GB internet paketinde sahip olabilirsiniz. Ayrıca BİP uygulaması içerisinde de Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası yer almaktadır. Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasından yararlanmak istiyorsanız detayları okuyabilirsiniz…

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava internet

Turkcell, kullanıcılarına birçok yerden bedava internet imkanı sunmaya devam etmekte. Bunlardan biri de BİP uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası. Bu kampanya kapsamında Turkcell bedava internet, konuşma paketi, Fizy üyeliği, ücretsiz SMS ve çeşitli somut hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta ile hediye kazanmak için BİP uygulamasını Google Play Store ya da AppStore mağazalarından indirmelisiniz. Uygulamayı edindikten sonra,alt kısımda yer alan aramalar bölümünün yanındaki keşfet kısmına tıklayınız. Açılan pencereden ‘Trend Servisler’’ kısmına tıklayarak Sürpriz Nokta kısmını bulun. Uygulama içerisinde verilen talimatları yerine getirerek sadece internet değil birçok hediyenin sahibi olun.

 

 

 

 

Author: Işık Koşan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir